Incluzio Leiden > Uitnodiging welzijnsbezoeken senioren

Uitnodiging welzijnsbezoeken senioren

Hoe gaat het met u? Wij horen het graag!

Incluzio en de Gemeente Leiden vinden het belangrijk dat het goed gaat met de senioren in onze stad. Daarom willen we graag met u in gesprek.

Welzijnsbezoek aan iedereen vanaf 75 jaar

Alle inwoners van 75 jaar en ouder die zelfstandig wonen, krijgen een uitnodiging voor een welzijnsbezoek. Een vrijwilliger, stagiaire of seniorencoach van Incluzio Leiden komt bij u op bezoek. We horen graag hoe het met u gaat en of u tevreden bent met uw situatie. Wij nemen ook informatie over activiteiten en mogelijkheden voor ondersteuning in de wijk voor u mee.

Wij werken volgens de richtlijnen van het RIVM en nemen de coronamaatregelen in acht.

Heeft u interesse in een welzijnsbezoek?

Dan vragen wij u onderstaand formulier in te vullen. Wilt u ons liever bellen of mailen? Neem dan contact op met de seniorencoach in uw wijk. U vindt de contactgegevens onderaan deze pagina.

Wij maken met u een afspraak op een tijdstip dat het u uitkomt. Het bezoek duurt ongeveer een uur. Als u dat prettig vindt, kunt u iemand die u goed kent vragen om aanwezig te zijn bij dit gesprek. Omdat we veel aanmeldingen krijgen voor deze gesprekken kan het zijn dat het een tijdje duurt voor we contact met u opnemen. Wilt u graag op korte termijn een afspraak, schroom dan niet en bel de seniorencoach in uw wijk.

Heeft u geen interesse om deel te nemen? Ook dan vragen wij u dit aan te geven via onderstaand formulier. Uiteraard mag u ons hierover ook bellen of mailen.

 

Welzijnsbezoek / Well-being visit

Interesse in welzijnsbezoek / Interested in well-being visit(Vereist)

Seniorencoaches

MORS en BOERHAAVE

Wilhelmien Giessen
E-mail: wgiessen@incluzio.nl
Telefoon: 06 20 50 77 08

MERENWIJK

Suzanne van Belen
E-mail: svbelen@incluzio.nl
Telefoon: 06 20 43 56 04

STEVENSHOF

Ingrid Stegeman
E-mail: istegeman@incluzio.nl
Telefoon: 06 20 37 31 57

BINNENSTAD en LEIDEN NOORD

Nailah Tahir
E-mail: ntahir@incluzio.nl
Telefoon: 06 20 93 93 38

 

BOS- EN GASTHUIS

Erna ten Broeke
E-mail: etbroeke@incluzio.nl
Telefoon: 06 20 19 94 67

ROODENBURG

Winnie Kleijntjens
E-mail: wkleijntjens@incluzio.nl
Telefoon: 06 23 33 77 09