Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt De Kooi

Huis van de Buurt De Kooi

Wijkprogramma Noord en Boerhaave

Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk? Bekijk het Goede Buur boekje! 

Zomerprogramma

Voor de zomer van 2022 hebben we een speciaal zomerprogramma gemaakt. Klik hier om hem te bekijken! 

Contact

Foto van Trudy de Vos
Dagbesteding

Activiteitencoördinator - Trudy de Vos-Oomen
E-mail: TdVos@incluzio.nl
Tel: 06 20 18 92 74

Foto van Jolanda Swart
Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Jolanda Swart
E-mail: Jswart@incluzio.nl
Tel: 06 20 89 13 55

foto van Jacqueline Vernooy
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Jacqueline Vernooy
E-mail: jvernooy@incluzio.nl
Tel: 06 20 76 85 24

Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Faouzi Baaziz
E-mail: FBaaziz@Incluzio.nl

Vitaliteit en bewegen

Clubkadercoach - Wessel Beuk
E-mail: WBeuk@Incluzio.nl
Tel: 06 42 48 45 20

Foto van Anke Ida Markvoort
Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Anke-Ida Markvoort
E-mail: Amarkvoort@incluzio.nl
Tel: 06 25 77 22 66

Openingstijden

Voor spreekuren van een 'Goede Buur' kunt u terecht op het adres Arubapad 2, 2315 VA Leiden. U kunt terecht op maandag tot en met woensdag van 9.00 - 11.00 uur. Donderdagmiddag van 13.00 - 15.00 uur.

Bezoekadres

Driftstraat 49 2315 CD Leiden

E-mail: dekooi@incluzio.nl
Tel: 088-2987915