Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Het Gebouw

Huis van de Buurt Het Gebouw

Wijkprogramma najaar 2021

Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk? Bekijk het Goede Buur boekje! 

Contact

Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Rinus Veldhuijzen
E-mail: rveldhuijzen@incluzio.nl
Tel: 06 20 50 54 67

Foto van Halima Karim
Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Halima Karim
E-mail: Hkarim@incluzio.nl
Tel: 06 20 19 17 22

Foto van Alfarouk Dahoe
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Alfarouk Dahou
E-mail: adahoe@incluzio.nl
Tel: 06 20 57 39 85

Foto van Stefan Gilbert
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Stefan Gilbert
E-mail: sgilbert@incluzio.nl
Tel: 06 42 48 45 13

Foto van Marian Krol
Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Marian Krol
E-mail: Mkrol@incluzio.nl
Tel: 06 27 15 34 86

Aandacht voor ouderen

seniorencoach - Nailah Tahir
E-mail: ntahir@incluzio.nl
Tel: 06 20 93 93 38

Foto van Jaimy Harteveld
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Jaimy Hartevelt
E-mail: Jhartevelt@incluzio.nl
Tel: 06 20 76 98 32

Openingstijden

Bezoekadres

Arubapad 2 2315 VA Leiden

E-mail: hetgebouw@incluzio.nl
Tel: 06 20 50 54 67