Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Het Gebouw

Huis van de Buurt Het Gebouw

Contact

Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Rinus Veldhuijzen
E-mail: rveldhuijzen@incluzio.nl
Tel: 06 20505467

Foto van Halima Karim
Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Halima Karim
E-mail: Hkarim@incluzio.nl
Tel: 06 20191722

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Said Amghar
E-mail: Samghar@incluzio.nl
Tel: 06 20570981

Foto van Alfarouk Dahoe
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Alfarouk Dahou
E-mail: adahoe@incluzio.nl
Tel: 06 20573985

Foto van Stefan Gilbert
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Stefan Gilbert
E-mail: sgilbert@incluzio.nl
Tel: 06 42484513

Foto van Christiaan Hoekstra
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Christiaan Hoekstra
E-mail: choekstra@incluzio.nl
Tel: 06 42484086

Foto van Marian Krol
Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Marian Krol
E-mail: Mkrol@incluzio.nl
Tel: 06 27153486

Aandacht voor ouderen

seniorencoach - Nailah Tahir
E-mail: ntahir@incluzio.nl
Tel: 06 – 20939338


Openingstijden

Bezoekadres

Arubapad 2 2315 VA Leiden

E-mail: hetgebouw@incluzio.nl
Tel: 06 20505467