Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Het Gebouw

Huis van de Buurt Het Gebouw

Wijkprogramma najaar 2021

Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk? Bekijk het Goede Buur boekje! 

Contact

Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Rinus Veldhuijzen
E-mail: rveldhuijzen@incluzio.nl
Tel: 06 20505467

Foto van Halima Karim
Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Halima Karim
E-mail: Hkarim@incluzio.nl
Tel: 06 20191722

Foto van Alfarouk Dahoe
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Alfarouk Dahou
E-mail: adahoe@incluzio.nl
Tel: 06 20573985

Foto van Stefan Gilbert
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Stefan Gilbert
E-mail: sgilbert@incluzio.nl
Tel: 06 42484513

Foto van Marian Krol
Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Marian Krol
E-mail: Mkrol@incluzio.nl
Tel: 06 27153486

Aandacht voor ouderen

seniorencoach - Nailah Tahir
E-mail: ntahir@incluzio.nl
Tel: 06 – 20939338

Foto van Jaimy Harteveld
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Jaimy Hartevelt
E-mail: Jhartevelt@incluzio.nl
Tel: 06 20769832

Openingstijden

Bezoekadres

Arubapad 2 2315 VA Leiden

E-mail: hetgebouw@incluzio.nl
Tel: 06 20505467