Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Matilo

Huis van de Buurt Matilo

Welkom bij Matilo!

Aan het park Matilo vind je Huis van de Buurt Matilo! Dit Huis van de Buurt is een fijne ontmoetingsplek voor de bewoners van de wijk Roodenburg. Kom gezellig een hapje eten, volg een schilderworkshop of speel een potje Biljart. Je bent van harte welkom! Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk? Bekijk het Goede Buur boekje! 

Zelf een club beginnen of activiteit organiseren? Loop dan gerust even binnen, dan kijken we wat er mogelijk is!

Contact

Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Natascha Zwetsloot
E-mail: NZwetsloot@incluzio.nl
Tel: 06 23 53 09 29

Foto van Ali el Ali
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Ali el Ali
E-mail: aelali@incluzio.nl
Tel: 06 20 85 06 73

Foto van Fransje Barnard
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Fransje Barnard
E-mail: Fbarnard@incluzio.nl
Tel: 06 20 36 08 15

Foto van John Witteman
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - John Witteman
E-mail: Jwitteman@incluzio.nl
Tel: 06 22 84 24 58

Foto van Ilias Daoudi
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Ilias Daoudi
E-mail: idaoudi@incluzio.nl
Tel: 06 42 48 40 89

Foto van Soeredj Angoelal
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Soeredj Angoelal
E-mail: sangoelal@incluzio.nl
Tel: 06 42 48 45 14

Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Samantha van der Werf
E-mail: SvdWerf@incluzio.nl
Tel: 06 23 39 59 63

Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Winnie Kleijntjens
E-mail: wkleijntjens@incluzio.nl
Tel: 06 23 33 77 09

Openingstijden

Bezoekadres

Zaanstraat 126 2314 XH Leiden


Tel: (088) 298 79 16