Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Matilo

Huis van de Buurt Matilo

Wijkprogramma najaar 2021

Het Goede Buur boekje najaar 2021 is verschenen. Daarin vind je veel verschillende activiteiten, handig gerangschikt per dag.

Klik hier om het “gewone” PDF-bestand te openen en/of te downloaden.

Klik hier om een versie te openen waar je doorheen kunt bladeren.

Contact

Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Natascha Zwetsloot
E-mail: NZwetsloot@incluzio.nl
Tel: 06-23530929

Foto van Ali el Ali
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Ali el Ali
E-mail: aelali@incluzio.nl
Tel: 06-20850673

Foto van Fransje Barnard
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Fransje Barnard
E-mail: Fbarnard@incluzio.nl
Tel: 06 20360815

Foto van John Witteman
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - John Witteman
E-mail: Jwitteman@incluzio.nl
Tel: 06 22842458

Foto van Ilias Daoudi
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Ilias Daoudi
E-mail: idaoudi@incluzio.nl
Tel: 06 42484089

Foto van Soeredj Angoelal
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Soeredj Angoelal
E-mail: sangoelal@incluzio.nl
Tel: 06 42484514

Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Samantha van der Werf
E-mail: SvdWerf@incluzio.nl
Tel: 06 23395963

Openingstijden

U kunt nog steeds terecht bij het spreekuur van 'De Goede Buur'. Maandag- en dinsdagmorgen van 9.00 - 12.00 uur en donderdagmiddag van 13.00 - 16.00 uur.

Bezoekadres

Zaanstraat 126 2314 XH Leiden

E-mail: matilo@incluzio.nl
Tel: 088 - 2987916