Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Matilo

Huis van de Buurt Matilo

Contact

Foto van Raya Aouladsellam
Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Raya Aouladsellam
E-mail: Raouladsellam@incluzio.nl
Tel: 06 20576114

Foto van Ali el Ali
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Ali el Ali
E-mail: aelali@incluzio.nl
Tel: 06-20850673

Foto van Fransje Barnard
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Fransje Barnard
E-mail: Fbarnard@incluzio.nl
Tel: 06 20360815

Foto van John Witteman
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - John Witteman
E-mail: Jwitteman@incluzio.nl
Tel: 06 22842458

Foto van Ilias Daoudi
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Ilias Daoudi
E-mail: idaoudi@incluzio.nl
Tel: 06 42484089

Foto van Soeredj Angoelal
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Soeredj Angoelal
E-mail: sangoelal@incluzio.nl
Tel: 06 42484514

Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Samantha van der Werf
E-mail: SvdWerf@incluzio.nl
Tel: 06 23395963

Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Pauline Schuurman
E-mail: Pschuurman@incluzio.nl
Tel: 06 20524538

Openingstijden

U kunt nog steeds terecht bij het spreekuur van 'De Goede Buur'. Maandag- en dinsdagmorgen van 9.00 - 12.00 uur en donderdagmiddag van 13.00 - 16.00 uur.

Bezoekadres

Zaanstraat 126 2314 XH Leiden

E-mail: matilo@incluzio.nl
Tel: 088 - 2987916