Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Morschwijck

Huis van de Buurt Morschwijck

Contact

Foto van Valentijn Cannoo
Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Valentijn Cannoo
E-mail: Vcannoo@incluzio.nl
Tel: 06 20320195

Foto van Jaimy Harteveld
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Jaimy Hartevelt
E-mail: Jhartevelt@incluzio.nl
Tel: 06 20769832

Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Ilonka van Rijn
E-mail: IvRijn@incluzio.nl
Tel: 06 20791819

Foto van Wilhelmien Giessen
Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Wilhelmien Giessen
E-mail: Wgiessen@incluzio.nl
Tel: 06 20507708

Foto van Stefan Gilbert
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Stefan Gilbert
E-mail: sgilbert@incluzio.nl
Tel: 06 42484513

Foto van Mourad Essaoui
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Mourad Essaoui
E-mail: messaoui@incluzio.nl
Tel: 06 42484515

Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Marije Pots
E-mail: mpots@incluzio.nl
Tel: 06 20509772


Openingstijden

U kunt nog steeds bij ons terecht voor het spreekuur van Een Goede Buur. Maandag, woensdag en donderdag van 13.00 - 15.00 uur. Dinsdag en vrijdag van 9.00 - 11.00 uur.

Bezoekadres

Topaaslaan 19 2332 JC Leiden

E-mail: morschwijk@incluzio.nl
Tel: 088 - 2987912