Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Morschwijck

Huis van de Buurt Morschwijck

Welkom bij het Huis van de Buurt Morschwijk!

In het Huis van de Muurt Morschwijk bieden we een mix van activiteiten aan. Van een muziekworkshop tot een koffieochtend en van een potje koersbal tot aan naailessen. Er is van alles te doen. Samen met onze samenwerkingspartners, docenten en onze liefdevolle vrijwilligers zorgen we ervoor dat het een bruisende omgeving is in de Mors! Loop gerust binnen voor een praatje of onze mogelijkheden om zelf iets te organiseren in het buurthuis.

Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk?

Bekijk het wijkprogramma

Contact

Foto Valentijn Cannoo
Coördinator wijkgebouw

Sociaal Coördinator - Valentijn Cannoo
E-mail: Vcannoo@incluzio.nl
Tel: 06 20 32 01 95

Foto van Wilhelmien Giessen
Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Wilhelmien Giessen
E-mail: Wgiessen@incluzio.nl
Tel: 06 20 50 77 08

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Femke Bolding
E-mail: fbolding@incluzio.nl
Tel: 06 20 42 86 30

Foto van Jeffrey Broos
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Jeffrey Broos
E-mail: jeffrey.broos@incluzio.nl
Tel: 06 42 98 58 30

Foto van Lia van Dam
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Lia van Dam
E-mail: lvdam@incluzio.nl
Tel: 06 83 48 95 37

Vrijwilligerscoach & projectcoördinator Birds & Wijkleren

Monique van Poeteren
E-mail: Monique.vanPoeteren@incluzio.nl
Tel: 06 10 29 93 02

Daginvulling

Coördinator daginvulling - Namira Attaybi
E-mail: namira.attaybi@incluzio.nl
Tel: 06 33 00 93 91

Foto van Jacqueline Vernooy
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Jacqueline Vernooy
E-mail: jvernooy@incluzio.nl
Tel: 06 20 76 85 24

Openingstijden

U kunt nog steeds bij ons terecht voor het spreekuur van Een Goede Buur. Maandag, woensdag en donderdag van 13.00 - 15.00 uur. Dinsdag en vrijdag van 9.00 - 11.00 uur.

Bezoekadres

Topaaslaan 19 2332 JC Leiden

E-mail: morschwijk@incluzio.nl
Tel: 088 - 2987912