Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Morschwijck

Huis van de Buurt Morschwijck

Welkom bij het Huis van de Buurt Morschwijk!

In het Huis van de Muurt Morschwijk bieden we een mix van activiteiten aan. Van een muziekworkshop tot een koffieochtend en van een potje koersbal tot aan naailessen. Er is van alles te doen. Samen met onze samenwerkingspartners, docenten en onze liefdevolle vrijwilligers zorgen we ervoor dat het een bruisende omgeving is in de Mors! Loop gerust binnen voor een praatje of onze mogelijkheden om zelf iets te organiseren in het buurthuis.

Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk? Bekijk het Goede Buur boekje! 

Contact

Foto van Valentijn Cannoo
Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Valentijn Cannoo
E-mail: Vcannoo@incluzio.nl
Tel: 06 20320195

Foto van Wilhelmien Giessen
Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Wilhelmien Giessen
E-mail: Wgiessen@incluzio.nl
Tel: 06 20507708

Foto van Stefan Gilbert
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Stefan Gilbert
E-mail: sgilbert@incluzio.nl
Tel: 06 42484513

Foto van Mourad Essaoui
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Mourad Essaoui
E-mail: messaoui@incluzio.nl
Tel: 06 42484515

Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Lia van Dam
E-mail: lvdam@incluzio.nl

Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Femke Bolding
E-mail: fbolding@incluzio.nl
Tel: 06 20428630

Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Hans Peltenburg
E-mail: HPeltenburg@Incluzio.nl
Tel: 06 12581420

Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Jeffrey Broos
E-mail: jeffrey.broos@incluzio.nl
Tel: 06 42 98 58 30

Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Lia van Dam
E-mail: lvdam@incluzio.nl
Tel: 06 83 48 95 37

Openingstijden

U kunt nog steeds bij ons terecht voor het spreekuur van Een Goede Buur. Maandag, woensdag en donderdag van 13.00 - 15.00 uur. Dinsdag en vrijdag van 9.00 - 11.00 uur.

Bezoekadres

Topaaslaan 19 2332 JC Leiden

E-mail: morschwijk@incluzio.nl
Tel: 088 - 2987912