Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Op Eigen Wieken

Huis van de Buurt Op Eigen Wieken

WIjkprogramma najaar 2021

Het Goede Buur boekje najaar 2021 is verschenen. Daarin vind je veel verschillende activiteiten, handig gerangschikt per dag.

Klik hier om het “gewone” PDF-bestand te openen en/of te downloaden.

Klik hier om een versie te openen waar je doorheen kunt bladeren.

Contact

Foto van Tom Oomen
Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Tom Oomen
E-mail: Toomen@incluzio.nl
Tel: 06 - 20436122

Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Said Amghar
E-mail: Samghar@incluzio.nl
Tel: 06 - 20570981

Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Ilonka van Rijn
E-mail: ivrijn@incluzio.nl
Tel: 06 - 20791819

Foto van Christiaan Hoekstra
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Christiaan Hoekstra
E-mail: choekstra@incluzio.nl
Tel: 06 - 42484086

Foto van Achraf Boy
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Achraf Boy
E-mail: aboy@incluzio.nl
Tel: 06 - 42484090

Foto van Ilias Daoudi
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Ilias Daoudi
E-mail: idaoudi@incluzio.nl
Tel: 06 - 42484089

Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach – Lotte Burgmeijer
E-mail: lburgmeijer@incluzio.nl
Tel: 06 - 82252963


Openingstijden

Bezoekadres

Valkenpad 5 2317 AN Leiden

E-mail: opeigenwieken@incluzio.nl
Tel: 088-2987914