Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Op Eigen Wieken

Huis van de Buurt Op Eigen Wieken

Contact

Foto van Tom Oomen
Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Tom Oomen
E-mail: Toomen@incluzio.nl
Tel: 06 20436122

Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Said Amghar
E-mail: Samghar@incluzio.nl
Tel: 06 20570981

Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - ilonka van Rijn
E-mail: ivRijn@incluzio.nl
Tel: 06 - 20791819

Foto van Laura van der Hidde
Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Laura van der Hidde
E-mail: LvdHidde@incluzio.nl
Tel: 06 20435604

Foto van Christiaan Hoekstra
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Christiaan Hoekstra
E-mail: choekstra@incluzio.nl
Tel: 06 42484086

Foto van Eveliene Annink
Vitaliteit en bewegen

Beweegcoach/Clubkadercoach - Eveliene Annink
E-mail: eannink@incluzio.nl
Tel: 06 38079021

Foto van Achraf Boy
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Achraf Boy
E-mail: aboy@incluzio.nl
Tel: 06 42484090

Foto van Ilias Daoudi
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Ilias Daoudi
E-mail: idaoudi@incluzio.nl
Tel: 06 42484089

Help mee in de buurt!

Vrijwilligerscoach – Lotte Burgmeijer
E-mail: lburgmeijer@incluzio.nl
Tel: 06 82252963


Openingstijden

Bezoekadres

Valkenpad 5 2317 AN Leiden

E-mail: opeigenwieken@incluzio.nl
Tel: 088-2987914