Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Vogelvlucht

Huis van de Buurt Vogelvlucht

Contact

Foto van Trudy Polane
Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Trudy Polane
E-mail: Tpolane@incluzio.nl
Tel: 06 20508866

Foto van Leon Kloos
Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Leon Kloos
E-mail: Lkloos@incluzio.nl
Tel: 06 22300080

Foto van Erna ten Broeke
Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Erna ten Broeke
E-mail: EtBroeke@incluzio,nl
Tel: 06 20199467

Foto van Joey Wilmot
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Joey Wilmot
E-mail: jwilmot@incluzio.nl
Tel: 06 42484508

Foto van Jip van Ommen
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Jip van Ommen
E-mail: jvommen@incluzio.nl
Tel: 06 42484510

Foto van Sandra Cuvelier
Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Sandra Cuvelier
E-mail: Scuvelier@incluzio.nl
Tel: 06 27161020

Openingstijden

De spreekuren van 'Een Goede Buur' zijn ongewijzigd gebleven. Maandag- en dinsdagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur. Woensdag inloop voor vragen en hulp bij het invullen van formulieren.

Bezoekadres

Boshuizerlaan 5 2321 SG Leiden

E-mail: vogelvlucht@incluzio.nl
Tel: 088 - 2987911