Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Vogelvlucht

Huis van de Buurt Vogelvlucht

Wijkprogramma Bos- en Gasthuis

Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk? Bekijk ons wijkprogramma!  Je bent van harte welkom om een keer binnen te lopen in het Huis van de Buurt voor een bakje koffie, deelname aan een activiteit of het doen van vrijwilligerswerk. Tot snel!

Contact

Foto van Trudy Polane
Sociaal beheerder

Trudy Polane
E-mail: Tpolane@incluzio.nl
Tel: 06 20 50 88 66

Foto van Leon Kloos
Zelf een idee voor de buurt?

Buurtcoach - Leon Kloos
E-mail: Lkloos@incluzio.nl
Tel: 06 22 30 00 80

Foto van Erna ten Broeke
Aandacht voor ouderen

Seniorencoach - Erna ten Broeke
E-mail: EtBroeke@incluzio.nl
Tel: 06 20 19 94 67

Foto van Joey Wilmot
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Joey Wilmot
E-mail: jwilmot@incluzio.nl
Tel: 06 42 48 45 08

Foto van Jip van Ommen
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Jip van Ommen
E-mail: jvommen@incluzio.nl
Tel: 06 42 48 45 10

Vrijwiligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Lia van Dam
E-mail: lvdam@incluzio.nl
Tel: 06 83 48 95 37

Mantelzorgondersteuning

Sandra Poel
E-mail: mantelzorgleiden@incluzio.nl
Tel: 06 27 16 10 65

Dagbesteding

Activiteitencoördinator - Tess Barning
E-mail: Tess.Barning@incluzio.nl
Tel: 06 82 25 29 63

Openingstijden

De spreekuren van 'Een Goede Buur' zijn ongewijzigd gebleven. Maandag- en dinsdagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur. Woensdag inloop voor vragen en hulp bij het invullen van formulieren.

Bezoekadres

Boshuizerlaan 5 2321 SG Leiden

E-mail: vogelvlucht@incluzio.nl
Tel: (088) 298 79 11