Incluzio Leiden > Huizen van de Buurt > Huis van de Buurt Stevenshof

Huis van de Buurt Stevenshof

Welkom bij Huis van de Buurt De Stevenshof!

Benieuwd naar wat er allemaal te doen is bij ons en verder in de wijk? Bekijk het Goede Buur boekje! 

Contact

Foto van Ingrid Stegeman
Zelf een goed idee voor de buurt?

Buurtcoach - Ingrid Stegeman
E-mail: Istegeman@incluzio.nl
Tel: 06 20373157

Foto van Carola Peeters
Vrijwilligersondersteuning

Vrijwilligerscoach - Carola Peeters
E-mail: Cpeeters@incluzio.nl
Tel: 06 12564563

Foto van Joey Wilmot
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Joey Wilmot
E-mail: jwilmot@incluzio.nl
Tel: 06 42484508

Foto van Achraf Boy
Vitaliteit en bewegen

Buurtsportcoach - Achraf Boy
E-mail: aboy@incluzio.nl
Tel: 06 42484090

Foto van Sandra Poel
Mantelzorgondersteuning

Mantelzorgcoach - Sandra Poel
E-mail: Spoel@incluzio.nl
Tel: 06 27161065

Coördinator wijkgebouw

Sociaal beheerder - Jelmer Rozendal
E-mail: Jrozendal@incluzio.nl
Tel: 06 20576114

Openingstijden

U kunt nog steeds terecht bij de spreekuren van 'De goede Buur'. Maandag- en dinsdagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur. Woensdagmiddag van 13.00 tot 14.00 uur en donderdag tussen 13.00 tot 15.00 uur.

Bezoekadres

Trix Terwindtstraat 4 2331 GW Leiden

E-mail: stevenshof@incluzio.nl
Tel: 071 531 2651